„Żegnaj przedszkole, żegnaj kochane, za chwilę uczniem każdy z nas się stanie… ”

Dnia 23 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola w grupie 6 – latków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli zaproszeni goście oraz rodzice. Wśród nich obecna była pani dyrektor Agnieszka Śledź, przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Nowak. Uroczystość rozpoczęła się od staropolskiego poloneza. Następnie dzieci przedstawiły program artystyczny obfitujący w piękne tańce, wiersze oraz piosenki.

Był to czas wzruszeń, refleksji i niejednemu z obecnych zakręciła się łezka w oku. Na koniec wystąpiła pani dyrektor, która dziękowała przedszkolakom za te chwile pełne wzruszeń i pozytywnych emocji, były także podziękowania dla rodziców.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Nagranie p. Jolanta Wiszniewska- Celińska