Złota szóstka

W miejscowości  Swory  niedaleko  Białej  Podlaski  w  dniu  04.10.2018  roku  odbyły  się zawody   w   sztafetowych   biegach  przełajowych.  W kategorii  dziewcząt  i  chłopców  w Igrzyskach Dzieci, startował rocznik 2006 i młodsi. Igrzyska Młodzieży Szkolnej rocznik 2003 – 2005, czyli uczniowie klas VII, VIII i III klasy gimnazjalnej. Biegi odbywały się na dystansie 800 m. Na starcie naszej grupy zameldowało się po 30 szkół. Mimo sporych różnic siłowych, wzrostowych, nasi chłopcy próbowali się podjąć walki o dobre miejsce.

Ostatecznie zajęli I miejsce w Gminie Łuków, II miejsce w Powiecie Łuków.

W ½ finału wojewódzkiego chłopcy z naszej szkoły zajęli IV miejsce w rejonie Bialsko – Podlaskim.

Uczniowie Zespołu szkół w Świdrach w powiecie łukowskim dali się pokonać tylko chłopcom   z   Gimnazjum   nr  2  w  Łukowie, a w półfinałach wojewódzkich Gimnazjum nr 2 i dwóm szkołom z Białej Podlaskiej.

Złoto – srebrną szóstkę reprezentowali: Piotr Szczygielski, Mateusz Sosnowski, Sebastian Laskowski, Marcin Krasnodębski, Kacper Dybciak i Kacper Ptasiński.

Rezerwowymi zawodnikami byli: Norbert Odalski i Hubert Suchodolski.

Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniów do zawodów przygotował nauczyciel wychowania fizycznego p. Jolanta Conkała.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała