Zwycięstwo dziewcząt w gminnych igrzyskach dzieci w mini piłce nożnej

Dnia 24 września 2020 roku w Strzyżewie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Mini Piłce  Nożnej  Dziewcząt.  Podczas  rywalizacji  drużyna  z  Zespołu Szkół w Świdrach w składzie: Małgorzata Kazanecka, Klaudia Nurzyńska, Oliwia Szaniawska, Joanna Toporowicz, Natalia  Zabłocka, Maja Ptasińska, Julia Łazuga, Gabriela Zabłocka zajęła I miejsce. Dziewczęta rozegrały 4 mecze pokonując wszystkie drużyny: Strzyżew 2:0, Zalesie 1:0, Czerśl 5:0, Role 3:0.  Dzięki wygranej dziewczęta awansowały do etapu powiatowego. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i w duchu sportowej rywalizacji.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy i gratulujemy.

Dziewczęta  do zawodów przygotowały nauczycielki wychowania fizycznego p. Dorota Mościcka i p. Jolanta Conkała.

Zdjęcia p. Dorota Mościcka