Osiągnięcia sportowe

2016/2017

  • IV miejsce drużynowo w ½ Finału Wojewódzkiego Rejonu Biała Podlaska w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców – 10.05.2017 r. Biała Podlaska
    Kacper Ptasiński, Dawid Świderski kl. V, Marcin Krasnodębski, Sebastian Laskowski, Mateusz Sosnowski, Piotr Szczygielski kl. VI
  • I miejsce drużynowo w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców – 08.05.2017 r. Huta Dabrowa – awans na zawody rejonowe ½ finału wojewódzkiego
    Kacper Ptasiński, Dawid Świderski kl. V, Marcin Krasnodębski, Sebastian Laskowski, Mateusz Sosnowski, Piotr Szczygielski kl. VI
  • I miejsce indywidualnie w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców – 05.05.2017 r. Gręzówka
    dla Kacpra Ptasińskiego kl. V
  • I miejsce drużynowo w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców – 05.05.2017 r. Gręzówka– awans na zawody powiatowe
    Kacper Ptasiński, Dawid Świderski kl. V, Marcin Krasnodębski, Sebastian Laskowski, Mateusz Sosnowski, Piotr Szczygielski kl. VI
  • II m-ce w 24. Łukowskich Ulicznych Biegach 3 – Majowych
    dla Mateusza Sosnowskiego kl. VI na dystansie 1100 m.
  • II miejsce indywidualnie w XXVI Międzywojewódzkich Biegach Pamięci gen. F. Kleeberga – 06.04.2017 r. Wola Gułowska
    dla Piotra Szczygielskiego kl. VI na dystansie 1000 m.
  • III miejsce indywidualnie w XXVI Międzywojewódzkich Biegach Pamięci gen. F. Kleeberga – 06.04.2017 r. Wola Gułowska
    dla Sebastiana Laskowskiego kl. VI na dystansie 1000 m.
  • I miejsce drużynowo w XXVI Międzywojewódzkich Biegach Pamięci gen. F. Kleeberga – 06.04.2017 r. Wola Gułowska
    Piotr Szczygielski, Sebastian Laskowski, Mateusz Sosnowski, Marcin Krasnodębski, Hubert Suchodolski, Bartłomiej Szczygielski, Maciej Wenerski – kl. VI, Kacper Ptasiński, Dawid Świderski, Joanna Kazanecka, Magdalena Oskroba – kl. V, Michał Mościcki, Konrad Guzek, Rafał Zalewski – kl. IV.
  •  I m-ce w Gminnym Tenisie Drużynowym w Zalesiu – 01.02.2017 r.
    Michał Mościcki, Antoni Stolarczyk
  • I miejsce w Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców – 28.09.16 r.
    8x1000m – Antoni Stolarczyk, Michał Mościcki kl. IV, Kacper Ptasiński, Dawid Świderski kl. V, Marcin Krasnodębski, Sebastian Laskowski, Mateusz Sosnowski, Piotr Szczygielski kl. VI – awans na zawody powiatowe.
  • III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców – 06.10.16 r.
    8x1000m – Antoni Stolarczyk, Michał Mościcki kl. IV, Kacper Ptasiński, Dawid Świderski kl. V, Marcin Krasnodębski, Sebastian Laskowski, Mateusz Sosnowski, Piotr Szczygielski kl. VI
  • Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe – 11.10.16 r.
    I miejsce –  Mateusz Sosnowski kl. VI – 800 m.                                                   14 miejsce Kacper Ptasiński kl. V – 800 m
    800m – Michał Mościcki, Antoni Stolarczyk, Rafał Zalewski
    800 m –  Dawid Świderski, Marcin Krasnodębski, Bartłomiej Szczygielski, Maciej Wenerski
    1000 m – Sebastian Laskowski, Piotr Szczygielski
    Opiekun: nauczyciel wychowania fizycznego – Jolanta Conkała

2015/2016

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe Chłopców w Adamowie:
– I miejsce w kategorii IGRZYSKA rocznik 2005 i młodsi na dystansie 800 m zajął uczeń klasy V Mateusz Sosnowski, VII – uczeń klasy IV Kacper Ptasiński.
Opiekun pani Jolanta Conkała.

2014/2015

Sukcesy naszych uczniów w XXII Ulicznych Biegach Niepodległościowych w Łukowie:

– w kategorii przedszkola:
dziewczęta na dystansie 150 m:  III miejsce Julia Łazuga                                               chłopcy na dystansie 150 m: II miejsce: Rafał  Sulowski
– w kategorii szkoła podstawowa:                                                                                  chłopcy rocznik 2007-2006 – na dystansie 350 m: I miejsce Hubert Świderski
– w kategorii szkoła podstawowa:
chłopcy rocznik 2005-2004 na dystansie 850 m: IV miejsce Kacper Ptasiński
W klasyfikacji zespołowej nasza szkoła zajęła III miejsce, zdobywając dyplom i nagrody. Opiekunami uczniów podczas XXI Ulicznych Biegów Niepodległości były pani Dorota Mościcka i pani Anna Gajda.

XV Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
IV miejsce drużynowo – Hubert Świderski, Rafał Zalewski, Szymon Gałach, Kuba Matusiak, Maciej Krasnodębski, Maciej Mościcki, Kacper Ptasiński, Błażej Śledź, Bartosz Świderski, Dawid Świderski. Opiekun pani Marzena Szczygielska
VII miejsce drużynowo – Aleksandra Czechowska, Amelia Dybciak, Katarzyna Świderska, Angelika Kożuchowska, Marta Goławska, Ewelina Zabłocka, Weronika Zalewska, Natalia Zabłocka. Opiekun pani Anna Gajda i pani Dorota Mościcka.

XX Ogólnopolski Podhalański Rajd Narciarski
V miejsce drużynowo – Bartosz Kaczmarek, Adrian Zalewski i Hubert Suchodolski. Opiekun pani Marzena Szczygielska.

Michał Goławski – udział w rozgrywkach szachowych, opiekun Elżbieta Goławska:
– II miejsce w XV Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Łuków Szkół Podstawowych
– III miejsce w I Mistrzostwach Powiatu Łukowskiego Szkół w Szachach Błyskawicznych – OPEN (1 miejsce w kategorii do 14 lat)
– II miejsce w I Otwartych MistrzostwachZiemi Łukowskiej w Szachach Błyskawicznych – kategoria do 14 lat
– udział wJubileuszowym X Turnieju Szachowym o Puchar św. Krzysztofaudział w Ogólnopolskim Festiwalu Szachowym KLEMENTOWICE grupa B FIDE
– VII miejsce w drużynie z Mariuszem Goławskim w Jubileuszowym X Diecezjalnym Turnieju Szachów Rodzinnych
– II miejsce w Powiatowym Memoriale Szachowym ks. Brzóski w Krynce.

  • XXII Łukowskie Uliczne Biegi 3 –cio Majowe
    • III miejsce Mateusz Sosnowski na 850 m
    • V miejsce Marcin Krasnodębski na 850 m
    • VI miejsce Kacper Ptasiński na 850 m
    • IV miejsce Klaudia Zabłocka na 850 m
    • IX miejsce Jakub Kazanecki na 1150 m
      III miejsce drużynowo
      Opiekun: Jolanta Conkała

2013/2014
Opiekun: nauczyciel wychowania fizycznego – Jolanta Conkała

  • IV miejsce w Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
  • Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych – 9. X. w Adamowie:
  •   VI miejsce Krzysztof Sulowski (kl. VI) na 142 startujących – 1000 m
  •   46 miejsce Natalia Sulowska (kl. VI) na 121 startujących – 800 m
  •   50 miejsce Weronika Sosnowska (kl. VI) na 121 startujących – 800 m
  •   34 miejsce Jakub Kazanecki (kl. V) na 133 startujących – 800 m
  •   62 miejsce Zuzanna Ciołek (kl. V) na 110 startujących – 800 m
  •   76 miejsce Gabriela Zając (kl. V) na 110 startujących – 800 m
  •   40 miejsce Maciej Ciołek (kl. IV) na 106 startujących – 600 m
  •   50 miejsce Mateusz Sosnowski (kl. III) na 106 startujących – 600 m

Jako szkoła wśród startujących szkół:

  • dziewczęta z naszej szkoły zajęły 40 – 43 miejsce na 55 startujących szkół
  • chłopcy z naszej szkoły zajęli 16 – 19 miejsce na 57 startujących szkół

I m-ce w Gminnych Igrzyskach w mini piłce ręcznej dziewcząt i awans na zawody powiatowe

  • IV m-ce w Turnieju Halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Wójta Gminy Łuków
  • IV m-ce w Gminnych Igrzyskach w mini piłce koszykowej dziewcząt
  • III m-ce w Gminnych Zawodach Czwórboju Lekkoatletycznego dziewcząt
  • II m-ce w Gminnych Igrzyskach w mini piłce nożnej chłopców i awans na zawody powiatowe

Czwartki Lekkoatletyczne – 24 kwietnia, 8, 15, 22, 29 maja 2014 r. organizowane przez Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Siedlcach

1. Sulowski Krzysztof

  • 24 kwietnia – I m-ce w biegu na 1000 m
  • II m-ce w rzucie piłeczką palantową
  • 15 maja – I m-ce w biegu na 1000 m
  • III m-ce w rzucie piłeczką palantową
  • 22 maja – I m-ce w biegu na 1000 m
  • III m-ce w rzucie piłeczką palantową
  • 29 maja – I m-ce w biegu na 1000 m – rekord szkoły 3:10:14 s
  • III m-ce w rzucie piłeczką palantową – rekord szkoły 61,5 m

2. Niebrzegowski Kacper

  • 24 kwietnia – III m-ce w biegu na 300 m
  • 22 maja– I m-ce w biegu na 300 m – rekord szkoły 53:32 s
  • IV m-ce w skoku w dal
  • 29 maja –III m-ce w biegu na 300 m

3. Kazanecki Jakub

  • 15 maja – II m-ce w rzucie piłeczka palantową
  • 22 maja – II m-ce w biegu na 1000 m
  • III m-ce w rzucie piłeczką palantową – 42,5 m
  • 29 maja– II m-ce w biegu na 1000 m
  • I m-ce w rzucie piłeczką palantową

4.Sulowska Natalia

  • 22 maja – IV m-ce w skoku w dal
  • 29 maja – II m-ce w skoku w dal – rekord szkoły –  4,11 m
  • III – m-ce w biegu na 60 m

5. Ciołek Zuzanna
29 maja
– II m-ce w skoku w dal

  •  Krzysztof Sulowski – I m-ce na międzygminnych Biegach Papieskich w Wólce Domaszewskiej
  • Kacper Niebrzegowski – III m-ce na międzygminnych Biegach Papieskich w Wólce Domaszewskiej
  • Weronika Sosnowska – II m-ce na międzygminnych Biegach Papieskich w Wólce Domaszewskiej
  • Kamil Dmowski – IV m-ce na międzygminnych Biegach Papieskich w Wólce Domaszewskiej
  • Jakub Kazanecki – V m-ce na międzygminnych Biegach Papieskich w Wólce Domaszewskiej
  • Maciej Ciołek – II m-ce na międzygminnych Biegach Papieskich w Wólce Domaszewskiej
    Jako szkoła w końcowej punktacji łącznie z uczniami klas I –III zajęliśmy – I m-ce
  • Mateusz Sosnowski – I miejsce w XXI Łukowskich Ulicznych Biegach 3 Majowych  opiekun Elżbieta Soszka

Michał Goławski – udział w rozgrywkach szachowych:

  • II miejsce  w Wojewódzkim Turnieju Kadry Młodzików Województwa Lubelskiego w kategorii chłopcy do lat 10
  • III miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Siedlec
  • VI miejsce w II Turnieju Międzynarodowym w Węgrowie
  • Udział w Parlamencie w Finale Akcji „Szachiści grają dla Polonii” – II m. w turnieju klasyfikacyjnym
  • II miejsce w XIV Zimowych Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Łuków
  • II miejsce w III Turnieju Mikołajkowym w kategorii juniorzy do lat 10 w Międzyrzecu Podlaskim
  • II miejsce w GP Siedlce w szachach szybkich w kategorii uczniów klas IV-VI
  • IV miejsce w III Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Łuków w Kategorii Dzieci do 12 lat
    Opiekun Elżbieta Goławska

Osiągnięcia sportowe przedszkolaków

XXI Łukowskie  Uliczne Biegi 3 Majowe.

  • I miejsce Piotr Kiełczykowski
  • III miejsce  Katarzyna Świderska
  • VI miejsce  Weronika Zalewska

I Biegi Papieskie w Wólce Domaszewskiej

I miejscePiotr Kiełczykowski
I miejsce Katarzyna Świderska
II miejsce Weronika Zalewska
I miejsce Maja Kiełczykowska
III miejsce Amelia Dybciak
I miejsce Kacper Ptasiński
III miejsce Magdalena Oskroba
I miejsce Mateusz Sosnowski
III miejsce Marcin Krasnodębski
Opiekun  Dorota Mościcka

 

2012/2013
Opiekun: nauczyciel wychowania fizycznego – Jolanta Conkała

  • Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe
    • 1 miejsce w biegach przełajowych na 1000 m chłopców – awans na zawody powiatowe
    • 3 miejsce w biegach przełajowych na 800 m dziewcząt
  • 3 miejsce na Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych na 1000 m chłopców
  • Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe w Adamowie
    • 1 miejsce Damian Sosnowski (kl. VI) na 126 startujących – 1000 m
    • 20 miejsc
    • 13 miejsce Wiktor Zając (kl. VI) na 126 startujących – 1000 m
    • e Weronika Sosnowska (kl. V)  na 97 startujących – 800 m
    • 14 miejsce Jakub Kazanecki (kl. IV) na 100 startujących – 800 m
    • 50 miejsce Zuzanna Ciołek (kl. IV) na 88 startujących – 600 m
    • dziewczęta naszej szkoły zajęły 39 miejsce (na 47 szkół) – 2 startujące
    • chłopcy naszej szkoły zajęli 6 miejsce (na 47 szkół) – 4 startujących
  • „JESIENNY LIŚĆ” – V  Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe zorganizowane przez UKS „SMYK”
    • 1 miejsce Zuzanna Ciołek kl. IV, 2 miejsce Gabriela Zając – 600 m
    • 1 miejsce Jakub Kazanecki kl. IV – 600 m
    • 1 miejsce Natalia Sulowska kl. V, 2 miejsce Weronika Sosnowska kl. V – 600
    • 1 miejsce Krzysztof Sulowski kl. V, 2 miejsce Kacper Niebrzegowski kl. V, 3 miejsce Kamil Dmowski kl. V – 800 m
    • 1 miejsce Anita Karczewska kl. VI, 3 miejsce Paulina Laskowska kl. VI
    • 1 miejsce Damian Sosnowski kl. VI, 2 miejsce Wiktor Zając kl. VI,
      3 miejsce Kacper Ciołek – 1000 m
  • XX Jubileuszowe Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości
    • III miejsce Jakub Kazanecki na 850 m
    • IV miejsce Damian Sosnowski na 1150 m
    • V miejsce Wiktor Zając na 1150 m
    • III miejsce drużynowo
  • III miejsce w Gminnych Igrzyskach w mini piłkę ręczną chłopców
  • III miejsce w Gminnych Igrzyskach w mini koszykówkę chłopców
  • Jubileuszowe Łukowskie Uliczne Biegi 3 –cio Majowe
    • I miejsce Damian Sosnowski na 1150 m
    • IV miejsce Krzysztof Sulowski na 1150 m
    • VI miejsce Jakub Kazanecki na 850 m
  • Gminny czwórbój lekkoatletyczny
    • III miejsce dziewcząt
    • II miejsce chłopców – awans na zawody powiatowe
  • III miejsce chłopców na powiatowych zawodach w czwórboju lekkoatletycznym

2011/12

  • I  miejsce w Gminnych Biegach Sztafetowych – dziewcząt
  • III miejsce w Gminnych Biegach Sztafetowych – chłopców
  • V miejsce na Powiatowych Biegach Sztafetowych – dziewcząt
  • „JESIENNY LIŚĆ” – IV  Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe zorganizowane przez UKS „SMYK”
    II miejsce Zuzanna Ciołek kl. III – 400 m
    I miejsce Jakub Kazanecki kl. III -600 m
    II miejsce Jakub Radomyski kl. III – 600 m
    III miejsce Maciej Ciołek kl. II – 600 m
    I miejsce Weronika Sosnowska kl. IV – 600 m
    II miejsce Magdalena Zabłocka kl. IV – 600 m
    I miejsce Krzysztof Sulowski kl. IV – 600 m
    II miejsce Kamil Dmowski kl. IV – 600 m
    III miejsce Kacper Niebrzegowski kl. IV – 600 m
    I miejsce Damian Sosnowski kl. V – 800 m
    II miejsce Patryk Świderski kl. V – 800 m
    III miejsce Kacper Ciołek kl. V – 800 m
    I miejsce Joanna Nowak kl. VI – 800 m
    III miejsce Karolina Szcześniak kl. VI – 800 m
    I miejsce Sebastian Świderski kl. VI – 1000 m
    Opiekun:  nauczyciel w-f Jolanta Conkała
    Organizator imprezy: prezes UKS „SMYK” – Elżbieta Domańska i opiekun UKS „SMYK” – Jolanta Conkała
  • Udział w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych w Adamowie
    36 miejsce Joanna Nowak na 123 startujących – 800 m
    11 miejsce Damian Sosnowski na 131 startujących – 1000 m
    22 miejsce Krzysztof Sulowski na 119 startujących – 800 m
    52 miejsce Patryk Świderski na 123 startujących – 1000 m
    62 miejsce Sebastian Świderski na 125 startujących – 1000 m
    Jako szkoła na 50 startujących szkół, uczniowie naszej szkoły zajęli 19 miejsce wśród chłopców.
  • II miejsce w Gminnych rozgrywkach w mini piłkę ręczną dziewcząt – awans na zawody powiatowe
  • III miejsce w Gminnych Szachach Drużynowych
    Opiekun:  nauczyciel w-f Jolanta Conkała
  • I miejsce Mariusz Goławski wśród szkół podstawowych Gminy Łuków w szachach systemem szwajcarskim i V w kategorii Open wśród szkół podstawowych w I Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Łuków
  • I miejsce dziewcząt w gminnym czwórboju lekkoatletycznym – awans na zawody powiatowe
  • I miejsce indywidualnie dla Joanny Nowak na Gminnych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym
  • III miejsce chłopców w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym
  • IV miejsce dziewcząt na Powiatowych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym Opiekun:  nauczyciel w-f Jolanta Conkała