„Życiu, które nadchodzi, możesz nadać głębszą treść, wartość i znaczenie” – zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 r. spotkaliśmy się na uroczystości zakończenia roku szkolnego; a rozpoczęło się od udziału we Mszy św. w miejscowej Kaplicy, którą odprawił ks. Łukasz Wardak; oficjalna uroczystość odbyła się w Zespole Szkół, a rozpoczęła w asyście sztandaru szkoły, od odśpiewania Hymnu Państwowego i powitania zebranych uczniów, rodziców i pracowników szkoły przez Panią dyrektor.

Uczniowie klasy VIII otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, zostali pożegnani przez wychowawcę klasy p. Damiana Antoniuka i dyrektor p. Agnieszkę Śledź oraz uczniów klasy VII. Uczniowie kl. VIII i ich rodzice podziękowali za całokształt pracy; w imieniu rodziców głos zabrała p. Monika Dybciak. W dalszej kolejności uczniowie klas IV – VII otrzymali świadectwo z wyróżnieniem od Pani dyrektor,  nagrody książkowe za wysokie osiągnięcia w nauce od przewodniczącej rady rodziców, dyplom wzorowego ucznia i gratulacje od swoich wychowawców. Pani dyrektor wręczyła także listy gratulacyjne rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce.

Na zakończenie spotkania Pani dyrektor podziękowała wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za całoroczną pracę, podziękowania również skierowała do rady rodziców, której przewodnicząca p. Moniką Nowak, obecna była na uroczystości; wszystkim życzyła bezpiecznych, radosnych wakacji; absolwentom klasy ósmej – pomyślności i podejmowania szlachetnych wyzwań w kolejnym etapie kształcenia, a wszystkim uczniom i nauczycielom radosnego, pełnego energii powrotu we wrześniu do szkoły. Aby podjąć kolejne wyzwania, które ubogacają życie i nadają mu głębszą treść.

Zdjęcia p. Małgorzata Juszczyńska