Bawimy się w pływalni „Delfinek”

Po raz kolejny, uczniowie klas I-VI uczestniczyli w wyjeździe na krytą pływalnię „Delfinek” w Łukowie. Celem wyjazdu było kształtowanie postaw prozdrowotnych, wpajanie prawidłowych nawyków higienicznych, wyposażenie uczestników wyjazdu w podstawowy zasób umiejętności ruchowych, umożliwiających udział w pływaniu rekreacyjnym oraz wdrażanie do aktywnego i kulturalnego spędzania czasu wolnego. Podczas  dwugodzinnego pobytu, każdy uczestnik wyjazdu mógł skorzystać z atrakcji wodnych. W czasie drogi powrotnej, wszyscy dzielili  się wrażeniami ze wspólnej zabawy w basenie. Po powrocie,   zmęczeni wodnymi szaleństwami, uczniowie wrócili do domu. Czas, który spędziliśmy na basenie, był świetną  forma rekreacji dla wszystkich. Mamy nadzieję, że to nie ostatni taki wyjazd i powtórzymy go niebawem.

Organizatorami wyjazdu były p. Dorota  Mościcka, p. Elżbieta Soszka i p. Barbara Gajo oraz p. Małgorzata Juszczyńska.