Biegnij Warszawo – Maszeruję Kibicuję 2019

Dnia  06.10.2019r.  uczniowie  naszej szkoły wraz z uczniami  Szkoły Podstawowej  nr 2 w Łukowie  po raz kolejny uczestniczyli w Międzynarodowych biegach ulicznych Biegnij Warszawo – Maszeruję Kibicuję 2019. Maszeruję – Kibicuję to wydarzenie towarzyszące jednej z największych masowych imprez sportowych w Polsce. Uczestnicy marszem musieli pokonać 5-kilometrową pętlę, wyznaczoną obok trasy biegu. Była to  11 edycja imprezy promującej aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Na starcie marszu zameldowało się 5000 uczestników.

Wśród  osób  uczestniczących  w  imprezie  dzieci  mogły spotkać ludzi ze świata sportu i radia takich jak: Kamil Nosal, Jacek Wszoła, lekkoatleta specjalizujący się w skoku wzwyż zdobywca złotego i srebrnego medalu Igrzysk Olimpijskich. Była to okazja zrobienia pamiątkowych zdjęć.

Na zakończenie marszu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

Opiekunami wyjazdu były  p. Dorota Mościcka i p. Marianna Łukasik.