Deszczowa plażówka

15 maja 2023 roku w Szkole Podstawowej w Strzyżewie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę plażową chłopców i dziewcząt.
Przy padającym deszczu, zimnym piasku, ale z wielką wolą walki i zwycięstwa 7 szkół przystąpiło do rywalizacji sportowej.

W ostatecznym deszczowym rozrachunku dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły zajęli III miejsce. Na zawodach z deszczem, mokrym piaskiem i warunkami zmagali się: Julia Łazuga, Maja Ptasińska, Gabriela Zabłocka, Iga Zabłocka, Piotr Filutowski, Rafał Łobejko, Dawid Świderski i Michał Zabłocki.

Zawodnikom serdecznie dziękujemy za ogromną odwagę i silną wolę walki w tak nieprzewidywalnych warunkach jak na piłkę plażowa. Gratulujemy III miejsca i mamy nadzieję, że w następnym roku będzie lepiej.

Uczniów do zawodów przygotował nauczyciel wychowania fizycznego – p. Jolanta Conkała.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała