„Największym szczęściem jest dziecko…”

Kard. Stefan Wyszyński – Nasz Patron

W dniu 1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka – najpiękniejsze święto; to magiczny czas dla naszych dzieci, ale także dla dorosłych, którzy bardzo starają się, aby świat dzieci był pełen radości, pogody ducha, optymizmu; dlatego też podążając za jedną  z najpiękniejszych myśli Prymasa Tysiąclecia – Patrona Szkoły,  staramy się otoczyć młode pokolenie opieką, wspierać w trudnych momentach  i pomagać na co dzień, aby mogły rozwijać pasje i zainteresowania jak skrzydła Anioła Stróża.

Drogie Dzieci, niech ten czas dzieciństwa będzie pełen miłości, beztroskiej zabawy z przyjaciółmi i mądrego wzrastania; z radością i nadzieją spoglądajcie w przyszłość, otaczając się kochanymi Was osobami, poszukujcie tych wartości w życiu, które będą Was ubogacać. Uśmiechajcie się każdego dnia – to Wy jesteście bezcennym skarbem tego świata.

Z serdecznymi  życzeniami  dla Dzieci z przedszkola i Uczniów szkoły podstawowej

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół w Świdrach