Gminne zawody w koszykówkę chłopców

W ramach kalendarza Gminnego Szkolnego Związku Sportowego w dniu 03.02.22r. powinny odbyć się zawody w koszykówkę chłopców. Zawody nie odbyły się z powodu pandemii i nauki zdalnej i zostały przełożone na 14 marca 2022r.
Uczniowie klas IV – VI z Zespołu Szkół w Świdrach udali się do Zespołu Szkół w Gręzówce i tam rywalizowali o kolejne sportowe sukcesy.
Plan wykonali na 100%. Dzięki ogromnej determinacji, wspólnej grze, współpracy drużynowej osiągnęli ważny sukces i na zawodach  zajęli I miejsce wśród szkół Gminy Łuków.
Naszą szkołę reprezentowali: Michał Mościcki, Piotr Filutowski, Rafał Łobejko, Dawid Świderski, Krystian Śledź, Maciej Gałach kl. VI, Adrian Marciniak – kl. VII, Filip Mateusiak, Bartosz Piekarski, Adam Suchodolski kl. IV.
Rezerwowymi byli – Gabryś Osiński, Szymon Sulowski, Antoni Kożuchowski z klasy IV. Zwycięstwo to, dało nam awans na zawody powiatowe, które odbędą się w Staninie w dniu 19.03.2022 r.
Wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali naszą szkołę serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Dziękujemy za sportową rywalizację, trud, wylany pot i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Uczniów do zawodów przygotował nauczyciel wychowania fizycznego – pani Jolanta Conkała, a ucznia z klasy VII – Adriana Marciniaka przygotowała pani Dorota Mościcka.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała