Kartka świąteczna – XIX Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy

W dniu 13 grudnia  2018r. rozstrzygnięto XIX Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy,  organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Gręzówce, którego tematem była  świąteczna kartka bożonarodzeniowa.

Komisja konkursowa dokonała oceny 230 prac  uczniów. Nasza szkołę reprezentowali:  Antoni Suchodolski, Maciej Dybciak z grupy 3 latki – opiekun p. Jolanta Wiszniewska – Celińska  i  p.  Dorota  Mościcka;  Maja  Kurowska,  Lena  Piekarska,  Monika Karwowska z grupy 5 latków – opiekun p. Marta Kulik; Julia Wysokińska, Michał Stonio, Szymon Siemionek, Szymon Filutowski, Miłosz Sochacki z grupy 6 latków – opiekun p. Wioletta Kucharska  i p. Agata Kaciłowicz; Mikołaj Dybciak, Patrycja Szczygielska, Bartosz Piekarski, Adam Suchodolski, Lena Sosnowska, Filip Mateusiak, Natalia Jastrzębska kl. I – opiekun p. Anna Gajda;  Zofia Kożuchowska, Alicja Zalewska, Alicja Gałach, Amelia Zalewska kl. 2 – opiekun p. Elżbieta Soszka;  Iwona Szczygielska, Robert Suchodolski, Joanna Toporowicz, Maja Kiełczykowska kl. 4; Amelia Dybciak, Aleksandra Czechowska, Patryk Gajek, Julia Zalewska, Katarzyna Świderska, Natalia Zabłocka kl. 5;   Konrad Guzek, Bartosz Stonio  kl.6 – opiekun p. Elżbieta Soszka.

Laureatami  konkursu  zostali:  Maciej  Dybciak  –  z  grupy 3 latków,  Szymon Filutowski – z grupy 6 latków.

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami, książkami i drobnymi upominkami.

Oryginalne pomysły wykonanych kart światecznych świadczą o tym, że tematyka bożonarodzeniowa dzieciom jest niezwykle bliska.

Za pomysł i wkład pracy wszyscy otrzymali gratulacje od Pani dyrektor.

Zdjęcia p. Anna Gajda, p. Marta Kulik