Klasowe spotkanie przy ognisku

W dniu 15 października uczniowie kl. IV wraz z wychowawcą – E. Goławską  spotkali się na klasowym ognisku.

Pogoda okazała się niezwykle sprzyjająca na tę okoliczność, a uczniowie nie mogli się doczekać wyjścia. Humory dopisywały wszystkim, rodzice przygotowali bardzo smaczne przekąski, które przy ognisku, jeszcze bardziej okazały się pyszne, a więc naszym dzieciom apetyt dopisywał. Gry, wspólne zabawy, śpiew piosenek  uatrakcyjniły spotkanie przy jesiennym ognisku.

Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom – Państwu Ewie i Krzysztofowi Łazugom oraz  Państwu Monice i Jerzemu Nowakom za współorganizację klasowej imprezy, która dostarczyła niesamowitych wrażeń i była doskonałą okazją do  wspólnie spędzonego czasu w gronie rówieśników.

Zdjęcia p. Elżbieta Goławska