Mariusz Goławski – laureat ze Świdrów w konkursie historycznym

14 lutego 2012 r. odbył się kolejny etap konkursu historycznego.
Miejsce – Gimnazjum nr 18 w Lublinie.
Czas – godzina 1000  i 90 minut na rozwiązanie testu.

Do etapu wojewódzkiego przystąpiło 36 młodych i zdolnych historyków.

Pięknie przygotowana sala, miła atmosfera stwarzały uczestnikom komfort do wysiłku umysłowego w tej ostatniej „batalii” o tytuł laureata konkursu historycznego na szczeblu wojewódzkim.

„Test rozwiązywało się dobrze i był ciekawie przygotowany” – tak wypowiadali się uczestnicy konkursu.

Szkołę Podstawową w Świdrach reprezentował Mariusz Goławski, uczeń klasy VI, przygotowywany przez nauczyciela historii p. Jolantę Conkała.

Mariusz Goławski na 60 możliwych punktów uzyskał 53 punkty, co dało mu możliwość zostania jednym z wielu laureatów konkursów przedmiotowych województwa lubelskiego szkół podstawowych.

Mariusz i p. J. Conkała dzięki wspólnej i systematycznej pracy osiągnęli pierwsi w historii szkoły tytuł laureata wojewódzkiego konkursu. Gratulujemy serdecznie tak wysokich osiągnięć. Pani życzymy uczniów zafascynowanych historią, a Mariuszowi dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów …

Laureat 2011 01