Mistrzowie powiatu

W sobotę, 19 marca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie odbył się finał Powiatu Łukowskiego w koszykówce chłopców Igrzyska Dzieci 2009 i młodsi.
W zawodach uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół w Świdrach i wywalczyli
I miejsce w powiecie i w ten sposób awansowali na zawody ½ wojewódzkich.
Sukces, jaki osiągnęli chłopcy był dla nich wielką radością, za trud ćwiczeń i starań podczas wcześniejszych zmagań sportowych.
Drużynę tworzyli: Piotr Filutowski, Maciej Gałach, Rafał Łobejko, Krystian Śledź i Michał Zabłocki – kl. VI, Antoni Kożuchowski, Filip Mateusiak, Gabriel Osiński, Bartosz Piekarski i Szymon Sulowski – kl. IV oraz Adrian Marciniak – kl. VII.
Dla chłopców jest to ogromny sukces, za który serdecznie dziękujemy i trzymamy kciuki za kolejne zawody.
Uczniom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowania Zespołu Szkół w Świdrach w gminie, powiecie, a następnie w rejonie.
Uczniów do zawodów przygotował nauczyciel wychowania fizycznego p. Jolanta Conkała, a ucznia z klasy VII p. Dorota Mościcka.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała