Mistrzynie powiatu w koszykówce 3×3

14 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie odbyły się zawody w mini koszykówkę 3×3 dziewcząt i chłopców rocznik 2008 – 2009, klasy VI – VII.

Szkoła Podstawowa w Świdrach wystawiła dwie drużyny. Drużyna dziewcząt w składzie: Maja Ptasińska, Julia Łazuga, Gabriela Zabłocka z klasy VI i Klaudia Nurzyńska, Oliwia Szaniawska z klasy VII dzielnie wywalczyły I miejsce w powiecie i awansowały na zawody rejonowe, zwane ½ finału województwa lubelskiego. Drużyna chłopców w składzie; Piotr Filutowski, Maciej Gałach, Krystian Śledź z klasy VI i Adrian Marciniak z klasy VII mieli dużo mniej szczęścia i zajęli miejsce tuż za podium, czyli IV.

Dziewczętom gratulujemy kolejnego sukcesu w rozgrywkach sportowych i trzymamy kciuki za występ na zawodach w Białej Podlaskiej.

Chłopcom dziękujemy za sportową walkę i motywujemy do jeszcze lepszej pracy w następnym roku szkolnym.

Serdecznie dziękujemy p. Joannie Filutowskiej za dowiezienie uczniów na zawody, a p. Dorocie Mościckiej za opiekę nad uczniami podczas zawodów.

Uczniów do zawodów z klasy VI przygotowała p. Jolanta Conkała, a z klasy VII p. Dorota Mościcka – nauczyciele wychowania fizycznego.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała, p. Dorota Mościcka