Odwiedził nas św. Mikołaj

Na Ciebie czekamy
Przez okno zmarznięte
Ciągle wyglądamy

We wtorek, 6 grudnia wszystkie dzieci w przedszkolu z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka św. Mikołaja. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały. Święty Mikołaj nie zawiódł ich i nie kazał długo na siebie czekać. Wzruszenie udzieliło się wszystkim maluchom i bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Dzieci dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i niestety, musiał się pożegnać, bo wiedział, że za drzwiami czeka na Niego dużo, dużo dzieci. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze.