Pamiętamy o naszych kochanych Babciach i Dziadkach

Dziadkowie to prawdziwi bohaterowie w życiu każdego dziecka. Dają swoim wnukom bezwarunkową  miłość,  cierpliwość,  dobro  oraz ciepło rodzinne. Dziękujemy im za to z całego serca i życzymy zdrowia, radości i niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. Ze względu na trwającą pandemię nie możemy się spotkać z naszymi dziadkami w szkole, ale mamy nadzieję, że własnoręcznie wykonane przez dzieci z klas I – III upominki, będą uzupełnieniem serdecznych życzeń i wyrazem wielkiej wdzięczności. Nasi uczniowie bardzo kochają swoich dziadków, a co tak naprawdę czują,   trudno   im   wyrazić   w   kilku   słowach,   gdyż   temat   uczuć  jest  obszerny   i nacechowany emocjami. Mamy nadzieję, że poniższe cytaty w pełni wyrażą wszystko to, co wnukowie chcieliby powiedzieć swoim babciom i dziadkom w dniu ich święta i co tak naprawdę o nich myślą:

„Babcia – dziedzictwo intencji, nadzieje i marzenia, odpoczynek serca w pieszczocie, niekończąca radość przeglądania się w jej oczach.”

Stephen Littleword

„Dziadek ma uszy, które naprawdę słuchają, ramiona, które zawsze trzymają, miłość, która nie ma końca i serce zrobione ze złota.

autor nieznany

Zdjęcia: p. Elżbieta Soszka, p. Anna Gajda, p. Barbara Gajo