„Skarb Mikołajka” – NoveKino w Siedlcach

W dniu 9 marca uczniowie klas IV, V, VI wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Siedlec, aby obejrzeć film „Skarb Mikołajka”. W kameralnej atmosferze śledziliśmy losy rodziny głównego bohatera, ze szczególnym uwzględnieniem na przesłanie płynące z fabuły filmu – że należy czasem zatrzymać się, umieć docenić miłość, rodzinę i potrafić dokonywać właściwego wyboru, ponieważ potrzeby i zdanie wszystkich domowników, którzy cenią nade wszystko przyjaźń i relacje z drugim człowiekiem, powinny być uszanowane.
Po wyjściu z kina, tradycyjnie wycieczka wybrała się do McDonald’s, aby jak zwykle pokrzepić trochę zgłodniałe ciało i ucieszyć się wspólnym spotkaniem w gronie rówieśników.
Wyjazd zorganizowała p. Małgorzata Juszczyńska, a towarzyszyły jej p. Jolanta Conkała, p. Marta Madeka i p. Elżbieta Goławska. Dopisujące humory uczniów świadczą o tym, że z powodu pandemii, zatęskniliśmy za wycieczkami.

Zdjęcia p. Marta Madeka