Sportowe podsumowanie roku

W dniu 06.06.2019 r. w Urzędzie Gminy Łuków, odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2018/19 w kategorii Igrzyska Dzieci klas IV – VI i Igrzyska Młodzieży Szkolnej klas VII – VIII wraz uczniami klas III gimnazjum.
W końcowym podliczeniu uczniowie Zespołu Szkół w Świdrach w kategorii Igrzyska Młodzieży szkolnej rocznik 2005 – 2003 zdobyli IV miejsce w Gminie Łuków. Ustąpili tylko miejsca   szkołom,   w których trzonem reprezentacji byli uczniowie z gimnazjum – tj. ZS w Strzyżewie, ZS w Zalesiu i ZS w Gręzówce. Puchary i dyplomy wręczali dyrektor GZO p. Bogdan Wiącek i sekretarz GSZS Przemysław Gryczka.
Zdobyte miejsce cieszy bardzo i jest to wspaniały sukces uczniów.
Naszą szkołę praktycznie na wszystkich zawodach reprezentowała szóstka zawodników: Kacper Ptasiński kl. VII, Kacper Dybciak, Marcin Krasnodębski, Sebastian Laskowski, Mateusz Sosnowski, Hubert Suchodolski i Piotr Szczygielski z klasy VIII. Wśród zawodników rezerwowych znaleźli się Norbert Odalski, Bartłomiej Szczygielski, Maciej Wenerski i Mateusz Guzek z klasy VIII.

Uczniom serdecznie dziękujemy za całoroczny trud i godne reprezentowanie szkoły na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Życzymy dalszych sukcesów na nowej drodze edukacyjno – sportowej.
Uczniów przez cały rok wspierała i przygotowała do zawodów p. Jolanta Conkała – nauczyciel wychowania fizycznego.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała