Sukcesy w I Gminnym  Konkursie Plastycznym „ŁUKOWSKIE AMONITY”

12 czerwca 2022r. odbyło się w Zespole Szkół w Gołaszynie rozstrzygnięcie I Gminnego Konkursu Plastycznego „ Łukowskie Amonity” zorganizowanego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łuków p. Mariusza Osiaka. Celem konkursu jest popularyzacja regionu i związanych z nim amonitem. Łącznie w konkursie plastycznym  wzięło udział  41 dzieci i uczniów z placówek szkolnych i przedszkolnych z gminy Łuków

Jury przyznało nagrody, wśród wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie i dzieci z przedszkola:

Kategoria przedszkola

Wyróżnienie:

Alicja Karwowska, grupa Żabki – opiekun pani Jolanta Wiszniewska – Celińska

Kategoria kl. I – III Szkoły podstawowe

I miejsce Monika Karwowska, kl. II – opiekun pani Elżbieta Soszka

Kategoria kl. IV-VIII Szkoły podstawowe

I miejsce Zofia Kożuchowska, kl. V – opiekun pani Elżbieta Soszka

Ponadto prace na konkurs wykonały również: Nikola Suska – kl. V, Jula Łazuga – kl. VI, Maja Ptasińska – kl. VI, Iwona Szczygielska – kl. VII, Maja Kiełczykowska – kl. VII, Katarzyna Oskroba – kl. VII.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy podjęli wyzwanie i wykazali się inwencją twórczą, wykonując pracę związaną z amonitami i naszym regionem. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

Zdjęcia: p. Elżbieta Soszka, p. Jolanta Wiszniewska – Celińska