Wiwat Kobiety!

Dwa tygodnie przed 8 marca, uczniowie klasy VI postanowili przygotować, krótką humorystyczną akademię z okazji Dnia Kobiet. O pomoc w organizacji tej imprezy zwrócili się do opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Dekorację na akademię przygotowali uczniowie klasy IV.

W dniu 8 marca na sali gimnastycznej zebrała się cała społeczność szkoły wraz z paniami. Zabawnie ubrani uczniowie klasy VI starali się rozbawić wszystkich zgromadzonych. Z historią i filozofią powstania kobiety zapoznali nas Sokrates i Darwin.
O sukcesach sportowych polskich kobiet poinformował nas redaktor sportowy Maciej Kurzajewski. A na deskach teatru wychwalane były walory i wdzięki płci żeńskiej.

W utworach muzycznych „Przez twe oczy zielone” i „Jesteś szalona” uczniowie wyrazili swój cały podziw dla pań i koleżanek ze szkoły, dodatkowo wykazali się kunsztem piosenkarskim i tanecznym.

Na zakończenie zostały złożone życzenia dla wszystkich pań i dziewczynek w dniu ich święta.