„Calineczka” w mikołajkowym klimacie

W czwartek 06.12.2022 r. uczniowie klas II, III i IV z naszej szkoły wraz z wychowawcami mieli przyjemność udać się do auli I LO w Łukowie na spektakl teatralny pt. „Calineczka” przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa; a więc w radosnej atmosferze rozpoczęliśmy mikołajki.

Było to niezwykle wesołe, kolorowe i roztańczone widowisko. Aktorzy nawet przez chwilę nie pozwolili dzieciom nudzić się, włączając je do wspólnej zabawy. Piękna dekoracja, efekty świetlne oraz stroje aktorów spowodowały, że czuliśmy się jak w bajce, a magiczna atmosfera płynąca ze sceny sprawiła, że przedstawienie zostanie w pamięci dzieci na dłużej i w przyszłości chętnie wrócą do teatru, a także sięgną po „Baśnie” H. Ch. Andersena.

Po powrocie do szkoły, dzieci z wielkim entuzjazmem opowiadały o obejrzanym spektaklu. Sztuka wywołał u nich ogromną radość i niesamowite przeżycia!

Podczas wyjazdu na spektakl opiekę nad uczniami pełnili nauczyciele: p. Elżbieta Soszka, p. Anna Gajda, p. Agata Kaciłowicz, p. Damian Antoniuk.

Zdjęcia p. Agata Kaciłowicz