Dzień Dziecka w klasie II

Dzień Dziecka to czas radości i wspaniałej beztroskiej zabawy. Właśnie w takiej atmosferze upłynął 1 czerwca 2023 r. Dzięki uprzejmości państwa Anny i Krzysztofa Zalewskich, uczniowie klasy II spędzili wspaniałe chwile w otoczeniu pięknej polskiej przyrody. Główną atrakcją pobytu u p. Zalewskich była przejażdżka bryczką oraz jazda konna, pod czujnym okiem pana Krzysztofa. Dla wielu dzieci była to pierwsza okazja, aby bliżej poznać te zwierzęta i przekonać się jak są piękne i mądre. Po wrażeniach jeździeckich przyszła kolej na wspólne gry i zabawy terenowe, pieczenie kiełbasek oraz poczęstunek, który przygotowała Rada Rodziców, a także p. Joanna Szczygielska i p. Anna Zalewska. Sporą niespodziankę sprawiła nam wizyta pani dyrektor Agnieszki Śledź oraz przewodniczącej RR pani Moniki Nowak, które razem z nami chciały spędzić te radosne chwile. We wspaniałych humorach i z uśmiechami na ustach po trzygodzinnej zabawie, dzieci wróciły na plac szkolny, by udać się do swoich domów i razem z rodzicami kontynuować uroczystości z okazji Dnia Dziecka.

Dziękujemy państwu Annie i Krzysztofowi Zalewskim za serdeczne przyjęcie i za to, że mogliśmy przeżyć wspaniałe chwile. Pozostaną one na pewno na długo w naszej pamięci.

Zdjęcia: p. Anna Gajda, p. Anna Suchodolska.