Dzień Rodziny w grupie Biedroneczek

W środę 31 maja 2023 r. w grupie 5, 6 – latków w przedszkolu odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie to połączyło dwa święta: Dzień Matki i Dzień Ojca. Naszą salę tego dnia odwiedziło aż 25 gości. To jest najpiękniejsze święto w roku, na które dzieci przygotowywały się kilka tygodni. Wykonały same zaproszenia i prezenty. Podczas występu każdy przedszkolak recytował wiersze, które były przeplatane czterema piosenkami. Wychowawcy p. Marta Kulik i p. Anna Wakuła dołączyły się także do ciepłych słów swoich wychowanków, dziękując za tak liczne przybycie i życząc samych pogodnych chwil w życiu. Pani dyrektor na zakończenie złożyła gratulacje wszystkim mamom i tatusiom i wyraziła uznanie dla młodych artystów za moc pracy włożonej w występ.

Po oficjalnym występie dzieci wręczyły prezenty i zaprosiły gości na poczęstunek. Gwar, śmiech i radość słychać było w całym przedszkolu. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz dzieciom za wspólne chwile wzruszeń.

Życzymy Wam Kochani Rodzice zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz miłości okazywanej przez wiele jeszcze lat w codziennym życiu przez Wasze pociechy.

Zdjęcia p. Agnieszka Śledź