Dziewczęta w finale Regionalnego Turnieju Piłki Nożnej „ Sokolik 2021”

Dnia  10.06.2021r.  w  Łukowie  odbył się XXI Łukowski Turniej Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej pamięci Grzegorza Kowalewskiego, w ramach Regionalnego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży – SOKOLIK 2021r. Podczas rywalizacji drużyna Zespołu Szkół  w Świdrach  w składzie: Klaudia Nurzyńska, Oliwia Szaniawska, Natalia Zabłocka, Katarzyna Świderska, Weronika Zalewska, Angelika Kożuchowska,  Julia Łazuga, Gabriela Zabłocka, zajęła II miejsce.

Finał Regionalnego Turnieju Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej ,,Sokolik 2021’’, odbył się na Stadionie Miejskim w Siedlcach,. Dziewczęta z naszej szkoły : Natalia Zabłocka, Angelika Kożuchowska, Klaudia Nurzyńska, Julia Łazuga i Gabriela Zabłocka wspólnie z uczennicami Szkoły Podstawowej nr 5 i nr 4 stworzyły drużynę„ Łukowianki” i  dzielnie  stawiały  czoła drużynom trenującym w klubach sportowych. Były to zespoły z Wyszkowa, Siedlec i Białej Podlaskiej. Ostatecznie dziewczęta zajęły IV miejsce, co jest dla nich wielkim sukcesem, ponieważ dzielnie walczyły z drużynami  Pogoni Siedlce i dziewczętami trenującym w superlidze PZPN.

Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i w duchu sportowej rywalizacji. Dziewczynkom dziękujemy i gratulujemy.

Opiekunami drużyny były: pani Dorota Mościcka i pani Jolanta Conkała.

Zdjęcia p. Dorota Mościcka, p. Jolanta Conkała