Gratulacje dla Mai i Michała z klasy VI

Podczas odbywających się w dniu 29 kwietnia 2022 r. Gminnych Igrzysk Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców, najlepszymi indywidualnymi zawodnikami okazali się uczniowie z Zespołu Szkół w Świdrach.

Maja Ptasińska i Michał Zabłocki z klasy VI okazali się najlepszymi lekkoatletami w Gminie Łuków. W obowiązkowych czterech konkurencjach: rzut piłeczką palantową, bieg na 60 m., skok w dal, bieg na 600 m lub 1000 m uzyskali najwyższą liczbę punktów. Radość Mai i Michała była ogromna. Wszyscy uczestnicy zawodów pogratulowali naszym uczniom indywidualnego zwycięstwa.

My również gratulujemy Mai i Michałowi. Dziękujemy za trud i wysiłek sportowy. Dodatkowo życzymy dalszych sukcesów podczas zawodów powiatowych, które odbędą się 9 maja w Łukowie.

Uczniów do zawodów przygotowała pani Jolanta Conkała – nauczyciel wychowania fizycznego.