I miejsce w Gminie Łuków w rywalizacji szkół

W dniu 15 czerwca 2023 r. w Urzędzie Gminy w Łukowie odbyło się spotkanie nauczycieli wychowania fizycznego w celu podsumowania rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2022/2023.

Sekretarz Gminnego Szkolnego Związku Sportowego p. Przemysław Gryczka przedstawił zebranym punktację za udział w zawodach w dwóch kategoriach wiekowych – Igrzyska Dzieci – uczniowie klas IV – VI i Igrzyska Młodzieży Szkolnej klasy VII – VIII.

W końcowej klasyfikacji Szkoła Podstawowa w Świdrach w kategorii klas VII – VIII tj. Igrzyska Młodzieży Szkolnej zajęła I miejsce w Gminie Łuków zdobywając 874 pkt., drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Strzyżowie – uzyskując 338 pkt, a trzecie, Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie z ilością – 294 pkt.

W kategorii klas IV – VI nasza szkoła zajęła – III miejsce zdobywając 215 pkt. wspólnie ze Szkołą Podstawową w Czerśli, I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Strzyżewie z 313 pkt, a II miejsce zdobyła Szkoła w Aleksandrowie z ilością 221 pkt.

Wręczenia pamiątkowych dyplomów i pucharów dokonał dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego p. Bogdan Wiącek.

W tym roku nasi uczniowie zgotowali nam wszystkim ogromną niespodziankę. Wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do tak wysokiej lokaty naszej szkoły serdecznie dziękujemy.

Uczniów do zawodów przygotowywały p. Jolanta Conkała i p. Dorota Mościcka.