„Mistrz wiedzy SKO!”

W  dniach  19 – 25  kwietnia  2021 r.  został  przeprowadzony  ogólnopolski  Test  SKO w ramach „Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli”. Członkowie Szkolnej Kasy Oszczędności z klas I-VI i nie tylko przystąpili do testu sprawdzającego poziom wiedzy z zakresu: ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa. Test był prezentowany na platformie szkolneblogi.pl oraz na stronie Banku PKO BP. Każdy uczeń odpowiadał na 10 pytań w poszczególnych kategoriach wiekowych. Po uzyskaniu przynajmniej 7 poprawnych odpowiedzi można było zdobyć Dyplom Mistrza Wiedzy SKO.
Z naszej szkoły wzięło udział 49 uczniów, którzy otrzymali dyplomy potwierdzające pozytywne  zaliczenie  testu.  Z  rozmów  z  uczniami  wynika,  że  test  nie  był trudny, a rozwiązując go można było nie tylko sprawdzić swoją wiedzę, ale również dużo się nauczyć.
Mistrza wiedzy SKO zdobyli:
kl. I
Karwowska Monika, Kazanecka Kaja, Krasuski Piotr, Kurowska Maja, Piekarska Lena, Szczygielska Lena, Świderska Zuzanna, Wierzchowska Pola, Wysokińska Aleksandra, Zabłocka Joanna, Zabłocka Nadia, Zabłocki Natan
kl. II
Guzek Dominik, Mościcka Wiktoria, Skwarek Dominika, Stonio Michał, Świderska Julia, Wysokińska Julia, Zawadzki Kuba, Siemionek Szymon
kl. III
Dybciak Mikołaj, Mateusiak Filip, Piekarski Bartosz, Jastrzębska Natalia, Sulowski Szymon, Szczygielska Patrycja, Szczygielski Szymon
kl. IV
Pycka Szymon, Szaniawska Pola, Szczygielska Aleksandra, Zalewska Alicja, Zalewska Amelia
kl. V
Łazuga Julia, Guzek Dorota, Krasnodębski Mikołaj, Kożuchowski Łukasz, Ptasińska Maja, Zabłocka Iga, Zabłocka Gabriela, Zabłocki Michał
Kl. VI
Dybciak Szymon, Kiełczykowska Maja, Marciniak Adrian, Nurzyńska Klaudia, Sosnowska Julia, Szczygielska Iwona, Toporowicz Joanna, Świderski Kamil

Opiekunowie SKO –  p. Elżbieta  Soszka i p. Barbara Gajo–– serdecznie dziękują uczniom za udział w teście.

Zdjęcia p. Agata Kaciłowicz