Otwarcie Przedszkola w Zespole Szkół w Świdrach

2 września 2013 roku to ważna data w życiu Przedszkola  w Świdrach. W tym dniu nastąpiło uroczyste  otwarcie rozbudowanego obiektu szkolnego, specjalnie na potrzeby Przedszkola, które  dzięki temu  wzbogaciło się o  dwie  sale do zajęć wraz  z łazienkami oraz zapleczem gospodarczym i  szatnią.

Uroczystość otwarcia zgromadziła wielu miłych gości; nie mogło zabraknąć oczywiście pierwszych przedszkolaków i ich rodziców.

Dyrektor Zespołu Szkół Pani Agnieszka Śledź w  imieniu całego personelu, rodziców oraz dzieci złożyła podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby obiekt był przestronny i nowoczesny. Pragniemy, aby nasze przedszkole  obfitowało w miłe wrażenia, by czas  tu spędzony  był  wspominany przez dzieci jeszcze przez długie lata jako okres pełen radości, beztroskiej zabawy i  nawiązywania przyjaźni.

Warunki stworzone dzieciom pozwolą poszerzać ich umiejętności, rozwijać zainteresowania, a nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola sprawować należytą opiekę nad rozwojem dzieci i ich bezpieczeństwem.