Podsumowanie konkursów SKO

Chętni uczniowie z klas 1 – 3 wzięli udział w konkursie plastycznym SKO „Skarbonka z logo SKO” i  z klas 4 – 7 „Z SKO spełniam swoje marzenia”. Celem konkursów była promocja SKO, pobudzenie wrażliwości plastycznej i aktywności twórczej.
Każdy uczestnik konkursu miał swój pomysł związany z marzeniami, czy skarbonką. Uczniowie wykonali ciekawe i pomysłowe prace plastyczne. Wszyscy autorzy wyróżnionych prac zostali nagrodzeni.

Konkurs plastyczny ,,Skarbonka z logo SKO”- wyróżnienia otrzymują:
Nela Zabłocka, Monika Karwowska, Nadia Zabłocka, Natan Zabłocki, Maja Kurowska, Zuzanna Świderska, Lena Piekarska, Natalia Zabłocka, Dominika Skwarek.

Konkurs plastyczny „Z SKO spełniam swoje marzenia”:
I miejsce –  Alicja Gałach, Zofia Kożuchowska
II miejsce – Kornelia Szczuchniak, Natalia Jastrzębska
III miejsce – Wiktoria Grzywacz, Miłosz Sochacki, Amelia Zalewska

Uczniowie wyróżniający się w systematycznym oszczędzaniu: Kaja Kazanecka, Monika Karwowska, Piotr Krasuski, Bartosz Krasuski, Maja Kurowska, Szymon Pycka, Zuzanna Świderska

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Organizatorami konkursów były panie Elżbieta Soszka i Dorota Mościcka – opiekunowie SKO.

Zdjęcia p. Elżbieta Soszka