Rodzinne Walentynki

Zwyczajem dnia przypadającego na 14 lutego jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne, życzenia dozgonnej przyjaźni, serduszek dla najbliższych.
Dzień Walentynek jest więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami. Tegoroczne Walentynki korzystały w znacznej mierze z połączeń online.
Na spotkaniu Samorządu Uczniowskiego, opiekunowie: Damian Antoniuk i Jolanta Conkała organizacji uczniowskiej działającej w Zespole Szkół w Świdrach zaproponowali uczniom Rodzinne Walentynki, polegające na okazywaniu miłości rodzicom w postaci drobnych gestów: kawy dla mamy i taty z serduszkiem lub czekoladką, laurki dla dziadków, słodkości dla rodzeństwa i życzeń przesyłanych do kolegów i koleżanek.
Większość działań uczniowskich zostało przesłanych na aplikację Teams.
Pomysłów było dużo. Niektórzy uczniowie pokusili się nawet na trud rzeźbienia serduszek w drewnie. Niektórzy szukali pomocy w Internecie, a inni własnoręcznie wykonali piękne walentynki.