Spotkanie opłatkowe w grupie „Pszczółki”

W   tym   roku,   mimo   reżimu sanitarnego i trwającej pandemii,  nie  zrezygnowaliśmy  z celebrowania najważniejszych tradycji i zwyczajów Bożonarodzeniowych.

Piątek 18 grudnia 2020 r. dla przedszkolaków z grupy „Pszczółki” był ważnym dniem. Tego dnia  na  spotkaniu  opłatkowym  gościliśmy  Panią  dyrektor  Agnieszkę  Śledź. Dzieci w odświętnych strojach już od samego rana niecierpliwie oczekiwały na rozpoczęcie uroczystości. Kiedy nadszedł upragniony czas zaprezentowały krótką część artystyczną,  w  której  zawarte  było  przesłanie  znaczenia  Świąt  Bożego Narodzenia i życzenia świąteczne. Nie zabrakło też  piosenek i kolędy. Nie zabrakło też wzruszeń, kiedy Pani dyrektor otrzymała od dzieci samodzielnie wykonaną kartkę z życzeniami. Życzenia   Pani  dyrektor  skierowane  do  dzieci  i  wychowawców  były  równie  piękne i zapadły głęboko w serca. Na koniec wszyscy symbolicznie przełamaliśmy  się opłatkiem i częstowaliśmy pierniczkami.

Przesyłamy  całej społeczności szkolnej i ich rodzinom serdeczne życzenia spokojnych i pełnych miłości świąt – Grupa „Pszczółki” wraz z wychowawczynią p. Jolantą Wiszniewską-Celińską.