Spotkanie z Mikołajem w przedszkolu

Dnia 06 grudnia 2021 r. przed południem w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość- święty Mikołaj. Na jego wizytę dzieci czekały od samego rana starannie  przygotowując  się  do  spotkania.   Wraz  ze  swoimi  paniami ubrały choinki i   pięknie   udekorowały   swoje    sale   na   przyjęcie  gościa.  Poznały  też  legendę  o  św. Mikołaju.

W każdej grupie dzieci powitały  św. Mikołaja wierszem i piosenką, których uczyły się specjalnie na tę okazję.  Potem  w radosnym nastroju św. Mikołaj obdarował prezentami  wszystkie dzieci.

Spotkanie z Mikołajem minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości.  Cieszymy  się,  że   Św.  Mikołaj  o  nas  pamiętał  i  czekamy  na jego wizytę w przyszłym roku.

Zdjęcia p. Jolanta Wiszniewska-Celińska