Warto trenować i warto marzyć …

27 marca 2024 roku w Zespole Szkół w Świdrach podczas szkolnego apelu odbyło się wręczenie nagród, dyplomów i wyróżnień dla uczniów, którzy uczestniczyli w konkursach i zawodach sportowych.

Dyplomy podziękowania przekazane przez Gminę Łuków zostały wręczone uczennicom Gabrieli Zabłockiej i Kornelii Szczuchniak przez Panią dyrektor Agnieszkę Śledź.
Dziewczęta w dniu16 września 2023 r. w Woli Gułowskiej brały udział w XXX Międzywojewódzkich Biegach Pamięci Generała Franciszka Kleeberga. Gabriela Zabłocka z klasy VIII zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt klas VII – VIII. Natomiast III miejsce wśród dziewcząt klas V – VI wywalczyła Kornelia Szczuchniak. Uczennice po rozpatrzeniu wniosków otrzymały Nagrodę Wójta w wysokości 400 złotych.
Dziewczęta były miło zaskoczone i szczęśliwe.

Wniosek o Nagrodę Wójta Gminy Łuków został złożony przez nauczyciela wychowania fizycznego – p. Jolantę Conkała, którą również przygotowała dziewczęta do zawodów.

Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia p. Agata Kaciłowicz