Wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pt. „ Kotek Psotek”

Dnia 17 lutego 2020 r. obchodziliśmy Dzień Kota, w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „PRZYACIELEM BĄDŹ”  zorganizowałyśmy w przedszkolu  konkurs  plastyczny pt. „Kotek Psotek”. Organizatorkami konkursu były p. Jolanta Wiszniewska – Celińska   i  p.  Sylwia Gajo.  Zadaniem  chętnych  dzieci  było  wykonanie  ilustracji  kota  z książki Marty Berowskiej o tym samym tytule co nasz konkurs. Otrzymałyśmy pięć prac, z których wyłoniłyśmy najpiękniejsze prace.  Pierwsze miejsce zajęła Joanna Suchodolska z grupy  Pszczółki, drugie miejsce zajęła Marcelina Dybciak z grupy Motylki.  Prace  dziewczynek  zostały  zakwalifikowane  do  dalszego  etapu  i wysłane do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym dla przedszkoli. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.  Pozostałe przedszkolaki, które wzięły udział otrzymały wyróżnienia, byli  to:
– Maciej Dybciak
– Monika Karwowska
 – Julia Toporowicz.
Wszystkie  dzieci  uczestniczące  w  konkursie  dnia  3 marca 2020 r. otrzymały dyplomik i słodkie upominki. Wręczenia nagród dokonała Pani Dyrektor  Agnieszka Śledź. Serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Zdjęcia p. Marta Kulik