Zimowe sporty

W dniu 04 grudnia 2019 r. uczniowie klas III, IV, V, VI i VII wybrali się sztuczne lodowisko przy MOSiR w Siedlcach. W ramach lekcji wychowania fizycznego i zajęć rekreacyjno – zdrowotnych uczniowie mogli doskonalić lub zdobywać umiejętności jazdy na łyżwach. Większość uczniów świetnie radziła sobie na lodowisku. Niektórzy początkowo korzystali z  pomocnych  „pingwinków  i  misi  koala”.  Czasami  pomocne  było  wsparcie  kolegów  i koleżanek, ale po pewnym czasie wszyscy śmiało poruszali się po całej tafli lodowiska. Zabawom nie było końca. Zadowoleni uczniowie bezpiecznie powrócili do domu. Większość uczniów chętnie przyjechałoby jeszcze nieraz na lodowisko.

Wyjazd zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego p. Jolanta Conkała.
Opiekunami  uczniów  byli  wychowawcy  klas: klasy 6  – p. Damian Antoniuk, klasy 4 – p. Elżbieta Goławska i  klasy 3 – p. Elżbieta Soszka.

Zdjęcia p. Jolanta Conkała