Artyści cyrku O’BIMBOLANDO w naszej szkole

W dniu 6 czerwca 2023 r. w naszej szkole gościł Cyrk O’BIMBOLANDO. Grupę cyrkową tworzą młode artystki z Ukrainy. Program, który przedstawili cyrkowcy, wzbudził wielki podziw u dzieci  i nauczycieli. Wśród atrakcji pokazanych przez artystów znalazły się niezwykłe akrobacje – popisy na szczudłach, żonglerka oraz różnorodne magiczne sztuczki. Dzieci z zainteresowaniem oglądały artystyczne popisy tancerek – gimnastyczek, podziwiały kobietę – gumę i taniec transformers. Widownia zachwycała się akrobatyką i tańcem z wieloma hula hop. Wiele radości i wesołej zabawy dostarczyli wszystkim dwaj klauni, którzy rozbawiali nietypowymi pantomimicznymi żartami. Dzieci i młodzież chętnie angażowały się do wspólnych zabaw. Na zakończenie występu zaprezentowano „bitwę Eskimosów”. Widownia podziękowała artystkom gromkimi brawami.

Zdjęcia p. Elżbieta Soszka, p. Agata Kaciłowicz