Choinka szkolna 2020

Karnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest niewątpliwie zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w środę 29 stycznia 2020 roku.  Uczniowie czekali na nią z wielką niecierpliwością, zwłaszcza najmłodsi, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radośnie tańczących dzieci można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, księżniczki, Batmanów czy Spidermanów. Wszyscy uczestnicy zabrali ze sobą świetne humory i dali się porwać wesołym, karnawałowym rytmom. Bal karnawałowy przedszkolaków otworzyła Pani dyrektor Agnieszka Śledź.
Wielką atrakcją okazały się konkursy, zabawy prowadzone przez DJ Oleś. Dzieci, nauczyciele oraz rodzice włączyli się do wspólnej zabawy.
W trakcie trwania choinki  uczniowie udali się również na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na stołach znalazły się przepyszne, kolorowe kanapki, a na deser owoce i słodycze. Mamy zadbały i dopilnowały, aby każde dziecko było zadowolone. Serdeczne podziękowania należą się Samorządowi Uczniowskiemu – organizatorowi imprezy oraz nauczycielom za opiekę nad dobrą zabawą. Do zobaczenia za rok!

Choinka została sfinansowana ze środków Rady Rodziców.

Zdjęcia p. Anna Gajda, p. Dorota Mościcka, p. Agata Kaciłowicz, p. Wioletta Kucharska,  p. Marta Kulik