Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13 października 2023 r. w odświętnie udekorowanej sali zgromadzili się przedszkolaki, uczniowie, rodzice i wszyscy pracownicy szkoły, których powitała Pani dyrektor Agnieszka Śledź i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. D. Antoniuka i p. D. Mościckiej zaprosił na występ o Dniu Edukacji Narodowej. Bardzo pomysłowo została przedstawiona szkoła – problemy uczniów i nauczycieli – szkolna codzienność w spotkaniu czarodziejek i staruszka pełnym humoru i zabawy, a podniosły i świąteczny nastrój wprowadziły liryczne ballady. Pani dyrektor podziękowała uczniom oraz p. D. Antoniukowi i p. D. Mościckiej za pomysłowy i pełny ciepła występ dedykowany pracownikom szkoły.

Z okazji DEN Pani dyrektor wręczyła pracownikom Nagrody Dyrektora Szkoły i złożyła wszystkim serdeczne życzenia. Wspomniała również, że na gminnej uroczystości  z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 12.10.2023 r. nagrodę Wójta Gminy Łuków odebrała p. Małgorzata Juszczyńska, p. Marzena Szczygielska, p. Agnieszka Śledź.

Podziękowanie za codzienny trud i miłe słowa w imieniu rodziców skierowała do pracowników szkoły Przewodnicząca Rady Rodziców p. Monika Nowak. Uroczystość pełną ciepła, serdeczności i wzruszeń zakończyło spotkanie przy herbatce przygotowane przez Radę Rodziców.

Zdjęcia p. Anna Suchodolska, p. Agata Kaciłowicz, p. Agnieszka Śledź