DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE „MOTYLKI”

Mamo i Tato!
Bardzo Wam dziękuję,
Za Wasze serce,
uśmiech Wam daruję,
Bądźcie szczęśliwi, żyjcie dla mnie
długi czas i pamiętajcie,
że ja bardzo kocham Was!

W dniu 30 maja 2023 roku odbyła się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty. Sala przedszkolna stała się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały program artystyczny skierowany do swoich Rodziców.
Swój występ dzieci rozpoczęły przywitaniem gości. Następnie były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców.

Na zakończenie części artystycznej Pani dyrektor pochwaliła małych artystów, zaś Rodzicom złożyła gratulacje.

Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po skończonych występach wszyscy przystąpili do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna. Wszystkim dziękujemy za obecność.

Zdjęcia: p. Marzena Dudzińska, p. Ewelina Durka