Koszykówka 3 x 3 – Igrzyska Dzieci

W Zespole Szkół w Okrzei w dniu 30.05.2023 r. odbyły się gminne i powiatowe zawody w koszykówkę 3 x 3 dziewcząt i chłopców Igrzyska Dzieci. W zawodach wystartowało sześć drużyn z: Krzywdy – 2 drużyny, z Aleksandrowa – 1 drużyna, z Czerśli – 1 drużyna i z naszej szkoły – 2 drużyny. Systemem każdy z każdym, wszystkie drużyny przystąpiły do rywalizacji. W końcowym podsumowaniu dziewczęta z naszej szkoły w Gminie Łuków zajęły II miejsce, i II w powiecie. Chłopcy natomiast w Gminie Łuków zdobyli II miejsce, a w Finale Powiatu Łukowskiego zajęli III miejsce.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy, a zawodnicy medale. Szkołę w Świdrach reprezentowali: Filip Mateusiak, Gabriel Osiński, Bartosz Piekarski, Adam Suchodolski oraz Oliwia Nowak, Lena Krasnodębska, Lena Sosnowska i Patrycja Szczygielska.

Zawodnikom i zawodniczkom dziękujemy za sportową walkę i zdobyte miejsca.

Uczniów do zawodów przygotował nauczyciel wychowania fizycznego p. Jolanta Conkała.