Informacja dla rodziców

Szanowni Rodzice!

Od 18 maja 2020 r. będzie można prowadzić, za zgodą rodziców,  bezpośrednie zajęcia dla dzieci mających opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju oraz dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

Zajęcia będą prowadzone z zachowaniem zasad sanitarnych.

Jeżeli Państwo wyrażacie zgodę na udział Waszego dziecka w takich zajęciach (dotyczy tylko rodziców dzieci, które mają przyznane takie zajęcia przez Wójta Gminy Łuków), to proszę o wypełnienie Zgody i przesłanie pocztą elektroniczną na adres: spswidry@o2.pl lub jej dostarczenie w wersji papierowej i wrzucenie do skrzynki pocztowej, znajdującej się na budynku szkoły przy wejściu głównym, do 15.05.2020 r. (piątek) do godziny 14.00.

Jeżeli nie wpłynie do szkoły zgoda rodziców, to zajęcia będą prowadzone w dotychczasowej formie, tj. zdalnie.

Dyrektor Zespołu Szkół w Świdrach
Agnieszka Śledź