Klocki LEGO® Education SPIKE™ Essential – Laboratoria Przyszłości

8 I 2024 r. w ramach programu Laboratoria Przyszłości, uczniowie z klasy I podczas edukacji informatycznej pracowali zespołowo, używając klocków LEGO® EducationSPIKE™Essential.

Klocki lego to doskonałe połączenie edukacji i świetnej zabawy. Uczniowie podczas zajęć wykazali się pomysłowością, kreatywnością i dużym zaangażowaniem. Było mnóstwo dobrej zabawy i radości – budowaliśmy pewność siebie i rozwijaliśmy umiejętność krytycznego myślenia, a także z odwagą i swobodą odkrywaliśmy zjawiska i zagadnienia przedmiotów STEAM.

Klocki LEGO® Education SPIKE™ Essential, zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości, umożliwiają naszym uczniom rozwijanie kompetencji z zakresu robotyki i programowania, ale również pracy zespołowej i projektowej.

Zajęcia prowadziła p. Agata Kaciłowicz