Najpiękniejsza kartka świąteczna – XXIII Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy

W dniu 17 grudnia 2023 r. rozstrzygnięto XXIII Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy, organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Łukowie oraz Gminny Ośrodek Kultury, którego tematem była świąteczna kartka bożonarodzeniowa.

Komisja konkursowa dokonała oceny prac uczniów. Nasza szkołę reprezentowali:

Zofia Łęcicka, Wiktor Zabłocki, Tymon Szczygielski, Miłosz Zabłocki, Magdalena Jastrzębska, Antoni Kazanecki kl. 1 – opiekun p. Elżbieta Soszka;

Jan Cegiełka, Iga Czechowska, Aleksandra Jastrzębska, Zofia Kiełczykowska, Nela Zabłocka kl. 2 – opiekun p. Agata Kaciłowicz;

Joanna Suchodolska, Kinga Zalewska, Franciszek Baran, Karol Zalewski,  Szymon Kaczor, Zuzanna Kazanecka, Maciej Dybciak kl.3 – opiekun p. Anna Gajda;

Nadia Zabłocka, Lena Szczygielska, Lena Piekarska, Monika Karwowska kl. 4; Wiktoria Mościcka , Julia Wysokińska kl. 5; Kornelia Szczuchniak, Natalia Jastrzębska,  Patrycja Szczygielska, Lena Sosnowska kl.6; Aleksandra Szczygielska, Amelia Zalewska kl.7 – opiekun p. Elżbieta Soszka.

Wśród zwycięzców konkursu jest Zofia Łęcicka z kl. 1; uczennica zajęła II miejsce w kategorii klas I – III.

Zaś Michał  Stonio kl. 5 – wziął udział w konkursie plastycznym na kartkę bożonarodzeniową 2023 organizowanym przez Łukowski Ośrodek Kultury i zdobył wyróżnienie.

Oryginalne pomysły wykonanych kart świątecznych świadczą o tym, że tematyka bożonarodzeniowa dzieciom jest niezwykle bliska i chętnie kultywowana przez młode pokolenie.

Zdjęcia p. Elżbieta Soszka, p. Agata Kaciłowicz, p. Anna Gajda.