Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września to wyjątkowy dzień dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia w całej Polsce obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wyżej wymienione święto zostało ustanowione po to, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

W tym roku po raz kolejny obchodziliśmy ten dzień, a całe przedszkole było wypełnione zabawą, tańcem oraz konkursami. Wchodząc do sal przedszkolnych rozbrzmiewały ulubione przeboje muzyczne dzieci. Każda z grup naszej placówki inaczej uczciła ten szczególny czas. „Żabki” wraz z wychowawcami udały się do pobliskiego sklepu na lody, „Motylki” razem rysowały swoje wymarzone przedszkole. Każde z dzieci otrzymało również pamiątkowy dyplom za wspólnie spędzone chwile.
Wszystkim maluchom i starszakom złożyliśmy najserdeczniejsze życzenia. Niech każdy dzień będzie dla was wspaniałą przygodą!

Zdjęcia: p. Paulina Araj, p. Jolanta Wiszniewska – Celińska, p. Anna Wakuła.