Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Koszyczek Wielkanocny 2021”

W marcu Przedszkole w Gołaszynie  ogłosiło międzyszkolny konkurs plastyczny „Koszyczek Wielkanocny 2021”, który cieszył się  dużym zainteresowaniem ze strony dzieci ze wszystkich przedszkoli Gminy Łuków.  Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych, rozwijanie kreatywności, przekazanie wartości i tradycji Świąt Wielkanocnych poprzez tworzenie pracy plastycznej. Ze względu na czasowe ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,  dopiero w tym tygodniu udało nam się wręczyć nagrody dla dzieci z naszego przedszkola.

Dzieci, które wzięły udział w konkursie:

Grupa 3,4 – latków: Marcelina Dybciak, Magdalena Jastrzębska,

Grupa 4,5- latków : Iga Czechowska,

Grupa 6-latków:  Maciej Dybciak, Joanna Suchodolska.

Komisja  konkursowa  przyznała  II  miejsce i nagrodę rzeczową dla Marceliny Dybciak z  grupy  3,4-latków.   Pozostali  uczestnicy  otrzymali  nagrody  książkowe  za  udział  w   konkursie.   Wszystkim   serdecznie  gratulujemy  i  życzymy  dalszych  sukcesów  w kolejnych konkursach.