Słowa wdzięczności i uznania kierujemy za wszelkie dobro – pożegnanie p. Haliny Łukasik i p. Marty Kulik

Niech Bóg prowadzi panie
na wszystkich ścieżkach życia
Niech radość gości w sercu każdego dnia
Niech dobro rozmnaża się jak chleb
Niech Matka Boża tuli jak dziecko
By każdy dzień był piękny, owocny
Obfitował w zdrowie, ludzką życzliwość
Był natchnieniem do realizacji marzeń, pasji
i wspaniałych planów.

W dniu 23 czerwca 2023 r. cała społeczność szkolna zgromadziła się na uroczystym spotkaniu, aby pożegnać p. panią Halinę Łukasik, sekretarza Zespołu Szkół w Świdrach, która przechodzi na emeryturę i panią Martę Kulik, która podjęła decyzję o zmianie miejsca pracy.

Podczas kameralnego spotkania panie żegnali dyrektor szkoły, rodzice i uczniowie. Pani dyrektor Agnieszka Śledź w swym wystąpieniu podziękowała paniom za pracę w naszej placówce, ogromne zaangażowanie w życie szkoły, kształcenie wielu pokoleń dzieci i młodzieży i organizację różnorodnych akcji, bogatych w uniwersalne treści; wręczając Nagrodę Dyrektora Szkoły, życzyła wiele szczęścia w życiu osobistym, realizacji pasji i marzeń.

Ze słowami wdzięczności i uznania zwrócili się również nasi uczniowie, dedykując paniom montaż traktujący o najważniejszych wartościach w życiu każdego człowieku – wiary w Boga, poszukiwaniu Go na co dzień, przyjaźni, miłości i piękna, które ubogaca wewnętrznie i uczy postrzegać otaczający świat. Dziękowali  za osobistą kulturę, umiejętność współpracy z dziećmi i młodzieżą w trochę skomplikowanym świecie, za wszelkie okazane dobro, które zasługuje na szacunek.

Pani Halina Łukasik i pani Marta Kulik zwróciły się ze słowami podziękowań i serdeczności do Pani dyrektor, koleżanek i kolegów oraz wszystkich pracowników szkoły oraz do uczniów i przedszkolaków; pani Halinka podziękowała również wszystkim, których na przestrzeni pracy zawodowej spotkała w tej szkole.

Wśród tylu dróg poprowadź serce me.
Prowadź je tam, gdzie radość wieczna jest.
Wśród tylu dróg poprowadź serce me.
Prowadź je tam, gdzie radość wieczna jest.

Zdjęcia p. Marzena Szczygielska, p. Damian Antoniuk