Zakończenie przedszkola przez Starszaków z grupy „Biedroneczki”

22 czerwca 2023 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego przez przedszkolaków grupy „Biedroneczki”. Grupa ta to dzieci 5 – 6 letnie, a więc część z nich po wakacjach rusza do szkoły. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli: Pani Dyrektor, Rodzice i koledzy z młodszych grup przedszkolnych.

Dzieci zaprezentowały przygotowaną część artystyczną, w której pokazały swoje talenty: zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz popisały się cudownym tańcem. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne oraz recytatorskie.
Pani dyrektor Agnieszka Śledź pogratulowała dzieciom występu, podziękowała za wspólne lata w przedszkolu i życzyła udanych wakacji. Złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną współpracę.
Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz album – niespodziankę, dokumentujący w fotografiach spędzone lata w przedszkolu.
Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

Zdjęcia i nagrania: p. Anna Wakuła, p. Anna Suchodolska