Szkolny Dzień Papieski pod hasłem „Cywilizacja życia”

Każdego roku w niedzielę poprzedzającą wybór Karola Wojtyły na papieża obchodzony jest Dzień Papieski, podczas którego zagłębiamy się w nauczanie św. Jana Pawła II. Uczniowie naszej szkoły również postanowili włączyć się w taką akcję organizując 18 października szkolne obchody Dnia Papieskiego. Młodzież z naszej szkoły pod opieką Pani Edyty Bekulard, Pani Anny Suchodolskiej i Pani Małgorzaty Juszczyńskiej przygotowała montaż słowno – muzyczny opisujący życie, działalność oraz nauczanie św. Jana Pawła II. Swoim pięknym występem przypomnieli wszystkim jak ważny jest autorytet Papieża Polaka oraz że każdy z nas może się na nim wzorować. Tegoroczne obchody pod hasłem „Cywilizacja życia” nawiązywały do miłości w rodzinie, szacunku do każdego człowieka, które powinny mieć odbicie w społeczeństwie w którym żyjemy.

Zdjęcia p. Małgorzata Juszczyńska, p. Marzena Szczygielska