Uczestniczyliśmy w Jubileuszu 100-lecia szkoły w Gręzówce

W dniu 10 grudnia wzięliśmy udział w obchodach niezwykłego jubileuszu – szkoła w Gręzówce istnieje już wiek; uwzględniając niezwykłe dzieje historyczne, należy stwierdzić, że  to nie lada  wyzwanie dla wielu pokoleń.

Wśród zaproszonych gości byli również przedstawiciele naszej szkoły – Pani dyrektor Agnieszka Śledź, wiceprzewodnicząca rady gminy p. Marianna Łukasik, uczniowie z kl. VI reprezentujący poczet sztandarowy – Kacper Dybciak, Dominika Jaroszkiewicz, Julia Stolarczyk, wraz z wychowawcą.

Uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy św., wysłuchaliśmy okolicznościowej homilii, a następnie byliśmy świadkami wspaniałych wydarzeń w Zespole Szkół w Gręzówce, przygotowanych na tę okoliczność. Podniosła atmosfera, serdeczne przyjęcie gości i bogaty program artystyczny złożyły się na jubileuszowe spotkanie.

Pani dyrektor i wychowawczyni kl.VI składają serdeczne podziękowania panu Radosławowi Jaroszkiewiczowi za okazaną pomoc w organizacji dojazdu uczniów do Gręzówki.